У Конотопі для студентів провели урок мужності

Пам'ять, Суспільство | 15:31, 12.03.2020
 Поділитися

Поділитися в

10 березня 2020 року у Конотопській центральній міській бібліотеці ім. С.І.Пономарьова відбувся урок мужності, присвячений Дню добровольців, –  “Нам Україна вища понад усе” для студентів 3-го курсу Конотопського медичного училища.

На заході студенти мали унікальну можливість поспілкуватися із лікарем-хірургом Конотопської центральної районної лікарні, представником ГО «Конотопське об`єднання ветеранів війни за незалежність України», учасником антитерористичної операції Паськом Миколою Сергійовичем.
Неймовірно цікава та змістовна розповідь Миколи Сергійовича викликала не аби який інтерес у слухачів. Він ознайомив студентів зі складними медичними випадками на війні, особливостями військово-медичної допомоги в умовах нападу. Розповів про свій вибір поїхати на війну, з якими проблемами довелося зіштовхнутися, скількох бійців врятував, про реформу в галузі медицини й життєві цінності.

У пам’яті студентів надовго закарбувалися слова медика-патріота про професійну відповідальність, патріотизм та істинне, не декларативне, служіння людям та Україні.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: