Художественная ковка

У Конотопі дітей навчали, як доглядати за собою та вберегтися від хвороб + ФОТО

 Поділитися

Поділитися в

У Конотопській спеціалізованій школі ІІ-ІІІ ступенів №2 у рамках проекту HealthySchools: заради здорових і радісних школярів з 5 по 16 листопада відбулися заходи, спрямовані на профілактику захворювань дітей та підлітків, а також проводилася розяснювальна робота про гігієнічні заходи з догляду за шкірою та тілом (зокрема під час та після заняття спортом).

Про це повідомляється на сторнці відділу освіти у Фейсбук.

Протягом двох тижнів було проведено багато різнопланових та цікавих форм роботи. «Як вберегтися від ГРВІ: корисні властивості ефірних олій. Поради лікаря» (5-11). Протягом заходу були розвинені такі активності: досліджено лікувальні властивості ефірних олій, проведено аромотерапію в класних приміщеннях та рекреаціях навчального закладу з метою запобігання ГРВІ.

Пізнавальна гра «Що може призвести до харчового отруєння» (8 клас) яка була спрямована на формування навичок гігієни харчування, дослідження впливу на організм продуктів харчування, у яких закінчився термін придатності. Учні говорили ро небезпеку харчових отруєнь.

Конкурс учнівських проектів «Хвороби, до яких призводить незбалансоване харчування», під час якого учні провели дослідження негативного впливу незбалансованого харчування та неправильного вибору дієти (веганство, вегетаріанство, кетонові дієти) на організм дитини та його наслідки в порушеннях обміну речовин.

Тренінг «Чистота і здоров’я» (6 клас). Протягом заходу були розвинені такі активності: формування навичок особистої гігієни та підтримання чистоти житлових приміщень, класних кімнат і приміщень загального користування як запоруки здоров’я.

Презентаційний меседж «Догляд за шкірою» (7 клас), мотою якого було донесення до учнів важливість догляду за шкірою у підлітковому та юнацькому віці, продемонстровано небажані наслідки неправильного догляду, надано поради щодо використання засобів догляду за тілом ( гігієнічні та косметичні засоби, фітотерапія).

Обмін досвідом «Особиста гігієна під час занять спортом» (8 клас), під час якого увага зветалася на такі активності: формування навичок особистої гігієни під час та після заняття спортом, доведено доцільність правильного вибору спортивної білизни, одягу та взуття.

Тренінг «Догляд за руками» (5клас), під час якого було досліджено шкідливий вплив мікробів, які потрапляють в організм через забруднені руки, а також донесено до учнів інформація про важливість гігієни рук і догляду за шкірою.
Конкурс-презентація малюнків «Отруйні гриби і рослини» (5-7 клас).

Протягом заходу були розвинені такі активності: формування навичок розпізнання їстівних та отруйних грибів і рослин, проведено роз’яснювальну роботу про небезпеку вживання у їжу невідомих рослин та грибів.

Виступ лікаря-стоматолога «Гігієна ротової порожнини»(5 клас).

Протягом заходу були розвинені такі активності: формування навичок гігієни ротової порожнини, проведено роз’яснювальну роботу про можливі негативні наслідки неправильного догляду за зубами та ротовою порожниною і несвоєчасного звернення до лікаря.

Фото: Наталія Нікашкіна‎

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: