У Конотопі демонтували всі пам’ятники комуністичної епохи

Суспільство | 07:59, 25.02.2016
 Поділитися

Поділитися в

У Конотопі в повному обсязі забезпечено демонтаж пам’ятників історії та монументального мистецтва, що були розташовані на території міста та пов’язані з періодом радянської доби.
Зокрема, у період з квітня 2015 по лютий 2016 року на території міста забезпечено демонтаж пам’ятників особам, які займали керівні посади в комуністичній партії СРСР. Зокрема, пам’ятника С.М.Кірову у міському парку культури і відпочинку, пам’ятників С.І.Радченку (пр.Миру) та І.І.Радченку (перехрестя вул.Лазаревського та пр.Червоної Калини). Демонтовано інформаційні дошки з об’єктів культурної спадщини: з будинку, в якому народились і провели дитячі та юнацькі роки революційні діячі брати Радченки (вул.Г.Тхора) та з будинку, в якому 3 березня 1917 року відбулось перше легальне засідання Конотопської організації РСДРП (б) (вул.Новікова). Також демонтовано дошку – пам’ятне місце революційних подій (площа Свободи).
Керівництвом ТОВ «Бета Сервіс» здійснено роботи щодо демонтажу пам’ятників П.І.Новікову та В.І.Леніну, що були розташовані на території даного підприємства.
Як повідомляє прес-служба Конотопської міської ради, всі завдання, передбачені вимогами Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» щодо демонтажу пам’ятників історії та монументального мистецтва, що увічнювали пам’ять про осіб, які займали керівні посади в комуністичній партії СРСР, по Конотопу виконані у повному обсязі.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: