У Конотопі батьку довелося розплатитися за аліменти земельною ділянкою

Суспільство | 14:37, 18.07.2019
 Поділитися

Поділитися в

Мешканець м. Конотоп заборгував перед сином Владиславом і сплачувати аліменти не поспішав. Але сьогодні ситуація змінилася і прийняті зміни до законодавства, знані як #ЧужихДітейНеБуває, спрямовані на захист прав дітей на вчасне і повне отримання грошового забезпечення за рішенням суду.

Спеціалістам юстиції довелося не тільки застосувати обмежувальні постанови до конотопця, а й звернути увагу на те, що у власності нерадивого батька-боржника перебуває земельна ділянка. Було накладено на землю арешт і виставлено на продаж.

Кошти, отримані від реалізації, а саме 40 тисяч гривень, були спрямовані у рахунок погашення заборгованості зі сплати аліментів. Наразі «виховні» роботи над батьком тривають.

Результативна діяльність органів юстиції в напрямку примусової ліквідації боргів по сплаті аліментів стрімко набирає обертів. Завдяки внесеним змінам у чинне законодавство правники користуються дієвими інструментами примусу та мають більше індивідуальних методів впливу на боржників. Так, з початку 2019 року на користь дітей Конотопу та району було стягнуто майже 5 мільйонів гривень аліментів.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: