У гуртожитку ПТ КІСумДУ гасили умовну пожежу + ВІДЕО

Суспільство | 15:03, 31.05.2018
 Поділитися

Поділитися в

Своєчасна евакуація людей, а особливо в закладах освіти, має велике значення під час надзвичайної ситуації. З метою вдосконалення підготовки працівників освітніх установ до дій в умовах виникнення загоряння рятувальники постійно проводять профілактичні заходи.

29 травня представники 12-го Державного пожежно-рятувального загону провели тактико-спеціальні навчання з ліквідації умовної пожежі та евакуації у гуртожитку №3 ПТ КІСумДУ .

За легендою, на другому поверсі гуртожитку спалахнула пожежа. З п’ятого поверху рятувальники за домомогою автодрабини знали умовного постраждалого, якого передали в карету швидкої медичної допомоги. В умовах максимально наближених до реальних, вогнеборці за врятували постраждалого та оперативно загасили умовну пожежу.

За словами рятувальників, усі служби, а також адміністрація гуртожитку, під час виникнення надзвичайної ситуації спрацювали швидко й злагоджено.

Своєчасна евакуація людей, а особливо в закладах освіти, має велике значення під час надзвичайної ситуації. З метою вдосконалення підготовки працівників освітніх установ до дій в умовах виникнення загоряння рятувальники постійно проводять профілактичні заходи. Це необхідно, тому що паніка та непослідовні дії під час пожежі заважають порятунку людей.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: