У філії «Дептівка» ТОВ «Агрополіс» швидкими темпами збирають пізні сільгоспкультури

 Поділитися

Поділитися в

У господарстві посиленими темпами збирають пізні культури. Усього сільгосппідприємство на Конотопщині орендує близько 4300 га землі. Із них на 1609 га вирощували соняшник

На час інтерв’ю районній газеті «Сільські горизонти», вже зібрали насіння на площі 362 га, намолотили близько 1200 тонн збіжжя, врожайність складає близько 32 центнерів з гектара.

У господарстві сіяли соняшник двох сортів – NK Fortimi на площі 499 га, та НK Nеома, яким засіяли іншу частину із загальної площі в 1609 га. Обидва сорти показали високу врожайність.

Аграрії розпочали посів озимої пшениці на площі 853 га, – уточнює Олександр Панібратець. – Це чотири таких сорти, як середньоранній з високим потенціалом врожайності Меморі – середньорослий, з міцним стеблом і високим кущенням; ранньостиглий сорт інтенсивного типу Юлія (засухостійкий середньорослий); топовий сорт  високоінтенсивної групи Ріверо, що є  холодостійким, посухостійким, також має стійкість до хвороб та вилягання; та високоврожайний сорт інтенсивного типу Кубус.

Цьогоріч розпочинати сівбу озимої пшениці довелось дещо пізніше, тому що значно довше через суху спекотну погоду дозрівав соняшник. Озиму пшеницю в господарстві збирали на площі 872 га з врожайністю 5,7 тонн з гектара, що вище за минулий рік (5 т/га). Всього намолотили 50 тисяч тонн. Реалізували повністю, адже були потрібні кошти для збору пізніх культур. По соняшнику врожайність дорівнює минулорічному показнику.

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: