Художественная ковка

У ДУБОВ’ЯЗІВСЬКІЙ ОТГ ТРИВАЄ СТВОРЕННЯ СУЧАСНОГО ЦНАПУ + ФОТО

Медицина, Реформи | 13:47, 29.08.2019
 Поділитися

Поділитися в

Дубов’язівська селищна рада (ОТГ) стала переможцем третього раунду відбору учасників Фази впровадження Програми «U-LEAD з Європою» в частині Це одна з 10 громад Сумщини, яка здобула шанс на отримання міжнародної технічної допомоги на облаштування ЦНАПу.

ПРо це повідомляє прес-служба Конотопської РДА.

Нагадаємо, що в ІІІ етапі могли взяти участь громади, які не мали належного приміщення для ЦНАП, але мали власні бюджетні або інші ресурси для виконання ремонтних будівельних робіт у 2019 році самостійно та за умови, що ці роботи будуть завершені не пізніше кінця 2019 року. Станом на 01.07.2019 року за власні кошти селищною радою виконані ремонті роботи щодо облаштування приміщення.

На даний час відділ ЦНАПу працює над Технічним завданням, що сформоване Програмою та погоджене селищним головою. Програма «U-LEAD з Європою» надає Дубов’язівській ОТГ консультативну та іншу допомогу щодо дотримання належного порядку утворення ЦНАП. Наступним кроком, при умові виконання Технічного завдання, буде проведення навчання персоналу, облаштування робочих місць меблями та офісною технікою.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: