У дитячих садках міста відкриваються три нові групи

Суспільство | 08:59, 29.08.2016
 Поділитися

Поділитися в

З приводу влаштування до дитячих садків міста своїх дітей напередодні нового навчального року до відділу освіти звернулися  632 родини. Про це повідомила начальник відділу освіти Ольга Беспала. За її словами всі ці дітки будуть влаштовані до ДНЗ. Щоправда деякі групи можуть бути переповнені, але завдяки тому, що відкриваються три нові групи, деякі ДНЗ будуть розвантажені.

На сьогоднішній день вирішується питання щодо відновлення роботи непрацюючих дошкільних навчальних закладів. Це садочок №9 “Горобинонька” на Житломасиві, №47 та садочок “Сонячний, що в мікрорайоні ВРЗ. Наразі прораховуються кошти, які потрібні для відновлення їхньої роботи.

А от вартість харчування для дошкільнят планують збільшити. Це пов’язане з нагальною потребою збагачення меню. У попередні роки показник виконання норм харчування у конотопських дитсадках виконувався на 85%,  зараз він складає 65%. 60% вартості харчування сплачують батьки, 40% – відшкодовується з міського бюджету. За словами Ольги Беспалої, виконання норм харчування у розмірі 100% буде забезпечено тоді, коли вартість харчування в групі з 3 до 6 років складатиме 26 грн на день, для ясельної групи – 22 грн на день.

Крім того, цього року на потреби садочків з міського бюджету  були виділені кошти у сумі 920 тис грн. У липні додатково надійшли ще 300 тис. грн для зміцнення матеріально-технічної бази ДНЗ. “Аби забезпечити в повній мірі потреби навчальних закладів та виконанян державних стандартів, цього недостатньо, зазаначає керівник відділу освіти. –  Але варто відзначити, що такий внесок міського бюджету в цьому році вперше, раніше такого не було,  і ми надзвичайно вдячні за те, що ці кошти в нас є. Це суттєво полегшило тиск на батьківський гаманець”.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: