У березні конотопським військовослужбовцям підвищать пенсії

Суспільство | 10:54, 27.03.2018
 Поділитися

Поділитися в

Наприкінці березня ПФУ розпочне виплату перерахованих з 1 січня 2018р пенсій колишнім військовикам. Тобто у квітні військові пенсіонери отримають перерахунок за січень-квітень, який здійснюватиметься згідно з довідками уповноважених структур (Міноборони, МВС та ін.), тож додаткових клопотів з паперами конотопські пенсіонери не матимуть, як і необхідності звертатися із відповідною заявою до міського управління ПФУ.

Під час проведення перерахунку будуть зауважені звання та посадовий оклад, процентна надбавка за вислугу років та враховані щомісячні додаткові види грошового забезпечення і премії за січень 2016р . Окремо рахуватимуть пенсії керівному і рядовому складу органів внутрішніх справ.

Згідно з інформацією, що оприлюднена прес-службою Кабміну, загалом планується поетапне підвищення виплат: з 1 січня 2018р виплати зростуть в середньому на 1 500грн, з 1.01.2019р – ще на 750грн; і на стільки ж з 1.01.2020р. загалом протягом двох років військові пенсії мають зрости фактично вдвічі.

За попередніми прогнозами підвищення торкнеться 12 силових відомств і порадує близько 498 тис. осіб, на що в бюджеті передбачено 7,8 млрд грн.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: