Тури в Хургаду з Farvater.travel

Відпочинок | 14:20, 1.12.2018
 Поділитися

Поділитися в

Тури в Єгипет сьогодні користуються популярністю в Конотопі та інших українських містах. Одним з найкращих єгипетських курортів є Хургада. Безліч туристів приїжджають сюди, щоб відпочити, розважитися та відновити сили.

Відпочинок в єгипетській Хургаді подарує багато приємних вражень. Завдяки м’якому клімату та безлічі цікавих місць центр єгипетської цивілізації дуже гостинний до туристів не лише в розпал пляжних відпусток, але й взимку.

Мандрівники, що вирішили відпочити на цих курортах, можуть насолоджуватися комфортабельними багатокілометровими пляжами, які ідеально підходять для всіх видів сімейного відпочинку у будь-який сезон. Хургаду можна відвідати навіть у лютому. В цей час температура води у морі рідко буває нижче 20 градусів. Усі місця відпочинку мають зразковий сервіс.

Чим цікаві подорожі в Хургаду?
Компанія Farvater.travel пропонує тури в Хургаду, які викликають захоплення. Тури в Єгипет з Конотопа – це можливість відвідати найцікавіші місця на планеті в різні сезони року. Хургада пропонує безліч розважальних програм для молоді у будь-який сезон. Курорт протяжністю більш 40 км дарує туристам не лише безліч активних розваг, але й можливість спокійного відпочинку у тихих природних куточках.

Місто є своєрідною Меккою для дайверів. Трохи південніше на березі з непорушеним дном збереглися барвисті та незаймані куточки морського життя. Хургада розміщена майже поряд з усіма найцікавішими пам’ятками Єгипту. Звідси можна дуже зручно дістатись до Каїра та Луксора.

Тури в Шарм-ель-Шейх компанії Фарватер стануть чудовою альтернативою поїздці до Хургади. Гарячі тури в це місто з Конотопу доступні у будь-який сезон року і швидко розкуповуються туристами. Мандрівники, як правило, дуже задоволені зручністю місцевих готелів, більшість з яких функціонує в режимі “все включено”.

Вирушаючи в Єгипет з Конотопу, багато туристів віддають перевагу саме Хургаді та Шарм-ель-Шейху, завдяки багатству отриманих вражень та вигідній вартості послуг. Відпочинок в цих містах дає безліч позитивних емоцій. Під час поїздки туристи мають можливість ближче пізнати природу Єгипту, познайомитися з культурними звичаями місцевого народу та побачити безліч цікавих місць.

Популярні місця Єгипту
Більшість місцевих цікавих об’єктів для туристів розміщуються в межах старої частини Хургади – Ель Дахарі. Передусім це:

  • Копська церква, яку відвідують усі християни країни арабського походження;
  • головна мечеть Абдульхасана Эльшазі – найбільш популярна пам’ятка міста;
  • океанаріум, споруджений ще в кінці минулого століття, в якому можна побачити майже усіх рослин та тварин Червоного моря.
  • палац Тисяча та одна ніч – сучасний театр, який отримав безліч позитивних відгуків від туристів з різних країн. Тут відбуваються вистави на тему життя стародавніх царів і фараонів Єгипту.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: