ЦВК оголосили офіційні результати виборів президента України

 Поділитися

Поділитися в

КИЇВ. 7 квітня. УНН. Центральна виборча комісія оголосила остаточні результати першого туру президентських виборів в Україні. Офіційно, за результатами першого туру виборів Президента України 31 березня 2019 року до другого туру пройшов – Володимир Зеленський та Петро Порошенко, передає УНН.

“До виборчого бюлетеня з чергових виборів президента України, 31 березня 2019 року, для голосування у день виборів було включено більше двох кандидатів на пост президента України і за результатами голосування у день виборів президента України жоден кандидат на пост президента України не одержав більше половини голосів виборців, які взяли участь у голосуванні, а отже жоден кандидат на пост Президента України не обраний у президенти України, що є підставою для прийняття ЦВК про проведення повторного голосування з чергових виборів президента України 31 березня 2019 року”, – повідомила голова ЦВК Тетяна Сліпачук.

Результати голосування розподілилися між кандидатами наступним чином:

• Володимир Зеленський — 30,24% (5 714 034 виборців);
• Петро Порошенко — 15,95% (3 014 609 виборців);
• Юлія Тимошенко — 13,40% (2 532 453 виборців).

Раніше у ЦВК заявляли, що, ймовірно, зможуть оголосити офіційні результати голосування у неділю, 7 квітня.

Нагадаємо, ЦВК прийняла протоколи усіх 199 територіальних виборчих округів.

Перший тур на виборах президента України відбувся 31 березня. ЦВК під ранок 4 квітня опрацювала 100% протоколів за результатами голосування на виборах президента України 31 березня. Володимир Зеленський отримав 30,24%, Петро Порошенко – 15,95% голосів виборців. У ЦВК офіційно оголосили про проведення другого туру виборів 21 квітня.

Джерело: УНН

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: