Трьом громадським організаціям виділили понад 44 000 гривень на реалізацію проектів

Суспільство | 10:05, 2.06.2017
 Поділитися

Поділитися в

За результатами засідання конкурсної комісії фінансування отримали 5 проектів від 3 громадських організацій. Після розгляду рейтингу конкурсних пропозицій комісія вирішила надати фінансування у 100% розмірі від запитуваної суми коштів проектам, що отримали найбільшу кількість балів у відсотковому співвідношенні, а саме:

– проект «Впровадження системи Монтессорі в реабілітаційний процес для дітей з психофізичними розладами» (Конотопський благодійний фонд для тяжкохворих дітей та їх сімей «Серця любові») – 10 000 грн;

– проект «Пізнаємо свій край» (Конотопський благодійний фонд для тяжкохворих дітей та їхніх сімей «Серця любові») – 9800 грн.

– проект «Давай говорити українською!» (Конотопський молодіжний спортивно-патріотичний клуб «Арсенал») – 8650 грн;

-історико-краєзнавчий, культурно-просвітницький проект з громадянсько-патріотичного виховання «Знаємо свою історію» (Молодіжна організація студентів «Новий час») – 9600 грн.

– національно-патріотичний проект культурного обміну «Алея співдружності студентів України» (Молодіжна організація студентів «Новий час») – 6020 грн.

Загальний обсяг фінансування проектів громадських організацій у 2017 році склав 44 070 грн.

Днями відбулась нарада з керівниками громадських організацій, що стали переможцями міського конкурсу проектів на 2017 рік.

В ході наради були підписані договори на отримання фінансування між виконавчим комітетом міської ради та громадськими організаціями. Організаціям розповіли про особливості роботи з бюджетом, пояснили, як працювати з міським казначейством, та деталізували всі етапи отримання коштів від бюджетних установ.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: