Три підприємства Конотопщини випускають продукцію, яка увійшла в сотню кращих товарів України

Суспільство | 13:02, 4.08.2016
 Поділитися

Поділитися в

Наприкінці липня в  Сумах  під егідою ДП  “Сумистандартметрологія” відбувся регіональний етап щорічного Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг)  “100 кращих товарів України – 2016”

У заході брали участь десятки різних підприємств області, у тому числі й три з Конотопського району – ДП “Конотопське лісове господарство”, яке очолює заслужений працівник лісового господарства України Леонід БУТ, ПП “Хлібзавод Дубов’язівський” – керівник Віталій ХОМЕНКО, ТОВ “Колос Агро Трейд” з смт Дубов’язівка, директором якого Олександр КОШОВЕЦЬ.

ДП “Конотопське лісове господарство” презентувало на конкурсі “100 кращих товарів України-2016” дубову паркетну заготовку власного виробництва та саджанці лісових культур, вирощені в лісорозсадниках підприємства. У конкурсі ДП «Конотопське лісове господарство» стало лауреатом обласного етапу в номінації «Товари виробничого і технічного призначення».

Продукція ПП “Хлібзавод Дубов’язівський” користується попитом не лише в нашому районі, а й на Сумщині. Хлібзавод неодноразово ставав переможцем у різних виставках та конкурсах як в області, так і на державному рівні. Підприємство презентувало власну продукцію – хліб висівковий та стало лауреатом конкурсу  у своїй категорії.

ТОВ “Колос Агро Трейд”, що займається промисловим виробництвом курячих, перепелиних яєць, вирощуванням і продажем живої птиці (курей, перепелів, качок, гусей), зайняло перше місце і стало переможцем у своїй категорії – в номінації продовольчі товари – яйця курячі харчові, за що було нагороджено “золотим” Дипломом за підписом голови ОДА Миколи КЛОЧКА і кришталевою статуеткою.

Джерело – knt.sm.gov.ua

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: