Територіальну громаду на Конотопщині очолила представниця “Солідарності”

Політика | 13:14, 1.05.2017
 Поділитися

Поділитися в

Участь у виборах органів місцевої влади у чотирьох територіальних громадах Сумської області взяли 16078 виборців, що становить 40,7% від загальної кількості виборців ОТГ.

Голосування проходило на 54 виборчих дільницях Сумщини. Обиралися голови та депутати у чотирьох районах Сумщини: Бочечківська сільська ОТГ Конотопського району, Кролевецька міська ОТГ Кролевецького району, Краснопільська селищна ОТГ Краснопільського району та Вільшанська сільська ОТГ Недригайлівського району. В усіх трьох ОТГ, крім Кролевецької, перемогли представники політичної партіїї БПП “Солідарність”.

У числі депутатського корпусу найбільша кількість обранців (16) пройшла від ВО “Батьківщина”, Блоку Петра Порошенка “Солідарність” та Аграрної партії.

Від “Батьківщини” найбільше депутатів пройшло до Бочечківської ОТГ – 7.

За “Солідарність” найбільш активно проголосували у Краснопільській ОТГ, провівши до ради 8 представників цієї політсили. У Бочечківській ОТГ –від “Солідарності” пройшло двоє.

Депутати від Аграрної партії лідирують у Вільшанській ОТГ – їх до ради пройшло аж 10. 4 представника від цієї політичної сили опинилися й серед депутатського корпусу Бочечківської ОТГ Конотопського району.

Надзвичайних ситуацій, які б могли вплинути на хід проведення голосування та результати виборів, не зафіксовано.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: