Сумські комунальники постраждали від масового інтернет-вірусу

Суспільство | 21:24, 28.06.2017
 Поділитися

Поділитися в

З 12 травня по всьому світу почав швидко поширюється вірус-вимагач, який блокує доступ до комп’ютера, а щоб його розблокувати, потрібно заплатити викуп, повідомляє Суми Пост.

Вчора від атаки постраждали Київенерго, Ощадбанк, Укртелеком, Нова пошта.  Остання повідомила, що не може обслуговувати клієнтів. Ощадбанк вимкнув усі комп’ютери до рішення служби безпеки банку.

В Сумах постраждали комп’ютери в комунальних підприємствах «Міськсвітло» та «Міськводоканал». Також пізніше стало відомо, що вірус охопив половину комп’ютерів у Сумській міській раді.

В цілому в Україні офіційно із заявами до поліції звернулось 43 компанії, а решта звертались за консультаціями, які працівники кіберполіції надавали в цілодобовому режимі (для цього було створено штаб, який в режимі реального часу надає консультації щодо того, як уникнути інфікування вірусом), інформує Канал 24

Наразі усі працівники кіберполіції перебувають на найбільш важливих об’єктах державної інфратструктури, де спільно з працівниками СБУ, а також Державної служби спецзв’язку та захисту інформації вживають заходи з локалізації шкідливого програмного забезпечення.

Крім України та Росії, вірус шириться країнами Європи, США та Азії.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: