СУМСЬКА ОБЛАСТЬ – ОДНА ІЗ ПЕРЕДОВИХ ОБЛАСТЕЙ, ЩО УСПІШНО РЕАЛІЗУЄ РЕФОРМУ НУШ

Освіта, Реформи | 11:40, 29.08.2019
 Поділитися

Поділитися в

На цьому наголосила головний спеціаліст Міністерства освіти і науки України Ольга МАЛИШЕВА під час серпневої конференції педагогічних працівників Сумщини «Від мети НУШ до формування змісту освіти».

Я дякую освітянам та керівництву Сумської області за те, що ви були першопрохідцями у впроваджені освітньої реформи та показали якісний результат. Саме Сумщина змогла першою ефективно освоїти державну освітню субвенцію на 100%. По Україні не всі області змогли скористатися цими коштами. Ця реформа триває, і її успіх залежить від вас, шановні освітяни, – зазначила Ольга Малишева та привітала усіх учасників конференції з початком нового навчального року.

Довідково: «Нова українська школа» – це програма реформування середньої освіти, починаючи з молодших класів. Вона передбачає, що діти вчаться через практичні дії, а не теорію, і розвивають навички замість того, щоб заучувати інформацію. Також реформа передбачає зміни в порядку зарахування дітей, співпраці між вчителями і батьками, оновлення матеріально-технічної бази шкіл.

Пілотний проект стартував у 2017 році і охопив майже 100 шкіл. У 2018 році понад 400 тисяч першокласників почали вчитися за новими стандартами.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: