Сумська обладміністрація дорікнула Артему Семеніхіну неповагою до учасників АТО

Кримінал | 20:56, 5.08.2016
 Поділитися

Поділитися в

У відкритому листі до міського голови Конотопа, який сьогодні оприлюднили на сайті Сумської обладміністрації, йдеться про те, що Конотоп – єдине місто, яке на сьогодні не потурбувалося про своїх захисників і не забезпечило фінансування їх пільгового проїзду на внутрішньообласному сполученні.

” Піклування про дану категорію громадян – це прямий обов’язок органів державної влади та місцевого самоврядування, що не має жодного відношення до політики. Переконаний, що громада м.Конотоп, яка віддала голоси на виборах за Вас, і учасники АТО, котрі самовіддано захищають кордони держави на Сході, сьогодні мають право на гідне представництво їх інтересів у сесійній залі та розраховувати на Вашу підтримку і турботу.

Тому якнайшвидше виділення коштів з міського бюджету для забезпечення пільгового перевезення учасників АТО стане беззаперечним підтвердженням виконання Вами своїх передвиборчих обіцянок та програмних гасел” – йдеться у листі.

Керівництво області пропонує Артему Семеніхіну переглянути свою позицію щодо даного питання та здійснити фінансування з міського бюджету пільгового проїзду учасників антитерористичної операції у розмірі 897,4 тисяч гривень.

У відповідь на відкритого листа Сумської обласної державної адміністрації  Конотопська міська рада на своєму офіційному сайті повідомила про те, що кошти у сумі 897,4 тис.грн вже виділені на травневій сесії цього року. При цьому зазначається, що компенсація здійснюється за проїзд не лише автомобільним, а й залізничним транспортом. І не лише в межах області, а й по всій Україні.

Крім того, у відповіді керівництву обласної адміністрації пропонується принести публічні вибачення міському голові Артему Семеніхіну та всьому депутатському корпусу Конотопської міської ради.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: