Сумська митниця оформила 21 вживане авто за новими правилами

Суспільство | 17:55, 13.09.2016
 Поділитися

Поділитися в

1 серпня поточного року набув чинності Закон про зниження акцизів на використані авто. Верховна Рада України 31 травня тимчасово (до 31 грудня 2018 р.) знизила ставки акцизного збору на вживані автомобілі. Документ вносить зміни до підрозділу 5 розділу ХХ “Перехідні положення” Податкового кодексу України, згідно з яким ставки акцизного збору на такі авто знижуються від двох до 28 разів (до 0,102-2,2 євро за 1 куб. см об’єму циліндрів двигуна) залежно від виду транспортного засобу і об’єму його двигуна.

Закон вводить пільгові умови ввезення автомобілів для осіб, які ввозять для власного використання або в інтересах інших осіб за договорами купівлі-продажу, поставки, дарування, комісії, доручення, поруки, інших господарських і цивільно-правових договорів або за рішенням суду, не більше одного автомобіля на рік.

На Сумщині тільки за минулий тиждень за новими правилами проведено митне оформлення вживаних автомобілів на суму у 70 тисяч євро та стягнуто платежів на суму 727 тисяч 683 гривні. Про це заявляє Олександр Гуцал, начальник Сумської митниці ДФС.

“З початку введення в дію цього Закону, за рахунок кількості авто, нами було додатково перераховано до державного бюджету України 1,7 млн. гривень, – заявив посадовець. – Це при тому, що Сумською митницею ДФС було здійснено митне оформлення лише 21-го вживаного авто. Вважаю це великим кроком держави назустріч простим громадянам, які не можуть дозволити собі нові авто і мають право завезти їх по реальній ціні”.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: