Сумщина стане регіоном сталого економічного зростання, краєм, де створені всі умови для всебічного європейського розвитку особистості

 Поділитися

Поділитися в

На цьому під час презентації Плану перспективного розвитку Сумської області на 2019-2021 роки наголосив очільник області Микола КЛОЧКО.

У своїй доповіді під час засідання Ради регіонального розвитку голова облдержадміністрації зупинився на розгляді проектів, що внесені до цього плану. Це і ремонт доріг та мостів, відкриття нових підприємств та реконструкція шкіл і лікарень, створення закладів відпочинку та розвиток туризму тощо.

Зокрема, він зазначив, що у 3 наступні роки на дорожню галузь планується спрямувати біля 4 мільярдів гривень (у тому числі з державного бюджету – майже 2,15 млрд гривень).

«Ключовими проектами у цьому напрямку є завершення реконструкції мостового переходу на автомобільній дорозі Н-12 Суми – Полтава (у с. Климентове); капітальний ремонт автодороги загального користування державного значення Н-07 Київ – Суми – Юнаківка тощо», – говорив очільник області.

Також Микола Клочко звернувся до всіх керівників з пропозицією працювати спільно над тим, щоб зробити Сумщину заможною і перспективною, а життя в нашому області комфортним і мирним.

«Ми маємо зробити все необхідне, щоб перш за все, наші діти хотіли тут жити, навчатися, працювати на благо Сумського краю», – зазначив очільник області.

Коментуючи План перспективного розвитку Сумщини, народний депутат України Олег МЕДУНИЦЯ підкреслив, що все, що представив і говорив голова облдержадміністрації, наповнене реальним змістом і реальними грошима.

«Ми разом здатні виконати майже кожен пункт цього плану, нам треба вміти не тільки слухати і розуміти людей, а й вміти пояснювати жителям області, що ця «дорожня карта» спрямована на покращення життя в громадах, на перспективу», – говорив Олег Медуниця.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: