Сумщина потрапила до списку областей із ймовірною терористичною загрозою

Суспільство | 13:24, 12.08.2016
 Поділитися

Поділитися в

У зв’язку із загостренням ситуації на адміністративному кордоні з АР Крим та у районі проведення антитерористичної операції, згідно з вимогами пункту 8 постанови Кабінету Міністрів України від 18.02.2016 № 92, Служба безпеки України інформує про прийняття рішення щодо встановлення наступних рівнів терористичних загроз:

Найвищий – “червоний” – рівень терористичних загроз отримали Донецька та Луганські області та анексована Росією Автономна Республіка Крим. “Червоний” рівень означає реальну загрозу і призначається у разі вчинення теракту.

“Жовтий” рівень загроз отримали Запорізька, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Херсонська та Чернігівська області. Цей рівень означає ймовірну загрозу і встановлюється за наявності підтвердженої інформації про підготовку до вчинення терористичного акту.

“Синій” рівень (потенційна загроза) мають Дніпропетровська, Закарпатська, Рівненська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька, Київська області та м. Київ. Цей рівень встановлюється за наявності інформації, що потребує підтвердження, про підготовку до вчинення теракту.

Найнижчий – “сірий” – рівень (можлива загроза) отримали Вінницька, Волинська, Житомирська, Івано-Франківська, Кіровоградська, Львівська, Полтавська та Тернопільська області. Цей рівень терористичних загроз встановлюється “за наявності факторів (умов), що сприяють вчиненню терористичного акту”.

Зазначена постанова є відкритою, громадяни можуть ознайомитись із заходами, що вживаються суб’єктами боротьби з тероризмом відповідно до визначених рівнів терористичних загроз (http://zakon3.rada.gov.ua/. 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: