Художественная ковка

Сумщина може стати першим в Україні смарт-регіоном

Суспільство | 16:39, 13.11.2018
 Поділитися

Поділитися в

Про це зазначив очільник області Микола Клочко під час відкриття тренінгу для держслужбовців та представників органів місцевого самоврядування «Платформа Смарт-Сіті як інструмент сталого розвитку громад».

Він відбувається сьогодні, 13 листопада в Конгрес-центрі СумДУ в рамках Меморандуму, підписаного облдержадміністрацією з проектом USAID «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія!»

Сумська область рухається у фарватері державних реформ, ініційованих Президентом України і Урядом, тому дуже важливим сьогодні є покращення комунікаційної спроможності нашої діяльності, − зазначив Микола Клочко. – Саме тому ми підписали Меморандум із Проектом «USAID_ВзаємоДія». Цікавою для нас є і концепція «Смарт-Сіті», яка зараз активно впроваджується в багатьох містах України. «Смарт-Сіті» – це інноваційне місто, яке використовує інформаційні та комунікаційні технології та інші засоби для поліпшення якості життя. Запровадження вже системи «Смарт-Регіон», а не лише «Смарт-Сіті», для облдержадміністрації є сьогодні надзвичайно актуальним, оскільки це сприятиме розвитку якісного двостороннього зв’язку між владою та громадянами.

Голова облдержадміністрації відзначив, що завдяки співпраці з Проектом «USAID_ВзаємоДія» обласна влада планує перейняти успішний досвід впровадження системи «Смарт-Сіті» та в подальшому розробити і впровадити комплекс заходів, спрямованих на модернізацію ключових сфер управління.

Сподіваюсь, що Сумська область стане першим в Україні «Смарт-Регіоном» та слугуватиме прикладом прозорості та успішного урядування, − наголосив Микола Клочко.

Детально про систему «Смарт-Сіті» та поглиблення співпраці з облдержадміністрацією розповіли керівник Проекту USAID «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія!» Лоренс Джозеф Хелд та Представник проекту USAID «ВзаємоДія!» Роберт Сіверс та радник міського голови Дрогобича Станіслав Гайдер.

Джерело Суми_Post

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: