“Сумиобленерго” надає адресну допомогу тим, хто її дійсно потребує

Суспільство | 16:00, 16.02.2018
 Поділитися

Поділитися в

Завтра, 17 лютого у світі відзначається День спонтанного прояву доброти – чудова можливість зробити добру справу ближньому, однак нести добро важливо не лише цього дня, а кожного разу, коли є можливість.

У благодійному напрямку політика ПАТ “Сумиобленерго” – це адресна допомога. Адже необхідно, щоб допомога доходила до тих, кому вона призначається. В 2017 році ми відгукнулися на всі прохання про підтримку, які до нас надішли.

1. Подарували підшефній Штепівській спеціальній школі-інтернату шведську стінку. Її поставили в новому класі для занять фізкультурою та ЛФК. Нагадаємо, ПАТ “Сумиобленерго” також придбало для закладу сухий басейн, який допомагає вихователям проводити з дітками реабілітацію та корекцію.

2. Закупили для цього ж закладу вогнегасники та фарбу. Це допомогло привести до ладу інтернат і укомплектувати протипожежну систему, щоб забезпечити якісне й безпечне виховання діток. Товариство регулярно поповнює матеріально-технічну базу закладу, адже діти – це наше майбутнє.

3. Відремонтували двигун КамАЗу на прохання сумських артилеристів. До керівництва ПАТ “Сумиобленерго” звернувся командир військової частини п/п В1060 полковник Валерій Ісмаілов з проханням допомогти з капітальним ремонтом двигуна паливозаправника КамАЗу. Виконавши непросту роботу, адже вік машини та її “служба” в гарячих точках взяли своє, енергетики передали машину військовим.

4. Закупили необхідні матеріали, виготовили та встановили пандус на вході до Сумської міської дитячої лікарні ім. Святої Зінаїди. Адже старий був у аварійному стані. Тепер мамам і батькам із дитячими візочками зручно заходити до закладу.

5. Провели акції по здачі крові та плазми й поділилися життєвою енергією з тими, хто цього потребує. Акція “Здай кров – поділися життєвою енергією” проходила в лютому, серпні, вересні 2017 року, а також триває зараз і є традиційною.

6. Здійснили передплату періодичних видань для дітей, які знаходяться у Конотопській загальноосвітній санаторній школі-інтернат. Це єдиний в області реабілітаційний заклад, де проходять навчання та лікуються дітки з усієї Сумщини (всього – 237 дітей).

Керівництво закладу звернулося до ПАТ “Сумиобленерго” з проханням допомогти фінансово у підписці книжок для маленьких пацієнтів. І енергокомпанія простягнула дітям руку допомоги. Ми уклали договір з “Укрпоштою” й здійснили передплатувсього списку періодики для них на 2018 рік.

Колектив закладу надіслав нам лист вдячності за підтримку:

Прийміть найщиріші слова подяки від адміністрації і вихованців Комунального закладу Сумської обласної ради Конотопської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату для дітей з малими та затухаючими формами туберкульозу за надану Вами допомогу для придбання періодичних видань.

Перебування в нашому закладі – це життєва необхідність для цих дітей і єдиний вихід в цьому житті.

З Вашою допомогою ми створюємо додаткові умови для розвитку і організації дозвілля наших дітей.

Ваш шляхетний, і, по-людському, добрий вчинок, безперечно, є проявом турботи про підростаюче покоління. Щиро вдячні за надану допомогу!

З повагою,

Директор школи-інтернат

О.Й. Аптерман

За останні роки ПАТ “Сумиобленерго” зарекомендувало себе як соціально відповідальне підприємство, яке допомагає тим, хто цього потребує.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: