“Сумигаз” оголошує конкурс дитячих малюнків +ВІДЕО

Конкурс, Наші діти | 14:30, 22.05.2020
 Поділитися

Поділитися в

Супергаз запрошує діток – учнів початкових класів до участі у конкурсі малюнків «Газовик-супергерой» на тему безпеки користування газом.

10 переможців отримають подарунки, а  10 ваших найкращих робіт ми повісимо у Центрі обслуговування клієнтів.

Усе просто. Ви малюєте, робите фото з малюнками у своїх руках і відправляєте мені до 24 травня на цю електронну адресу
[email protected]

Переможців визначимо за допомогою відкритого голосування на сторінці Сумигаз у Facebook.

Технічні вимоги до робіт

Малюнки подаються на конкурс в А-4 форматі в довільному виконанні: олівцями, акварельними фарбами, гуашшю тощо.

До листа додати 2 фото: дитини з малюнком у своїх руках й окремо малюнку. У листі вказати прізвище, ім’я учасника конкурсу та вік, назву малюнку, дата та місце виконання, контактні дані – номер телефону обов’язково.

 Етапи конкурсу

Роботи можна надавати до 24 травня з усіх куточків Сумської області.

З 25 по 31 травня усі роботи, які відповідають тематиці конкурсу, будуть розміщені на офіційній сторінці компанії у соціальній мережі Facebook для онлайн-голосування.

Автори десяти робіт, які набрали найбільшу кількість голосів під час онлайн-голосування, будуть нагороджені подарунками від компанії, а їх роботи розміщені у Центрі обслуговування клієнтів.

Слід нагадати діткам, що газ – це комфорт, затишок в кожному домі, але за умови відповідального використання газових приладів. Бо при недотриманні елементарних правил безпеки можна накликати біду.

Конкурс дитячого малюнка "Газовик супергерой"

🦸‍♂️ Супергаз запрошує діток – учнів початкових класів до участі у конкурсі малюнків «Газовик-супергерой» 🎨 на тему безпеки користування газом🔥1️⃣0️⃣ переможців отримають подарунки, а 1️⃣0️⃣ ваших найкращих робіт ми повісимо у Центрі обслуговування клієнтів. Усе просто. Ви малюєте, робите фото з малюнками у своїх руках і відправляєте мені до 24 травня на цю електронну адресу⤵️info📧smgas(крапка)com(крапка)ua 🎁 Переможців визначимо за допомогою відкритого голосування на сторінці #Сумигаз у Facebook.🔸Технічні вимоги до робіт⤵️🖼 Малюнки подаються на конкурс в А-4 форматі в довільному виконанні: олівцями, акварельними фарбами, гуашшю тощо. 🖇До листа додати 2 фото: дитини з малюнком у своїх руках й окремо малюнку. У листі вказати прізвище, ім’я учасника конкурсу та вік, назву малюнку, дата та місце виконання, контактні дані – номер телефону обов'язково. ⏳ Етапи конкурсу⤵️До 24 травня чекаємо на ваші малюнки з усіх куточків Сумської області.З 25 по 31 травня усі роботи, які відповідають тематиці конкурсу, будуть розміщені на офіційній сторінці компанії у соціальній мережі Facebook для онлайн-голосування.Автори десяти робіт, які набрали найбільшу кількість голосів під час онлайн-голосування, будуть нагороджені подарунками від компанії, а їх роботи розміщені у Центрі обслуговування клієнтів.Нагадуємо діткам, що газ – це комфорт, затишок в кожному домі, але за умови відповідального використання газових приладів. Бо при недотриманні елементарних правил безпеки можна накликати біду.🖐До зустрічі, маленькі споживачі природного газу🤚

Опубліковано АТ "Сумигаз" Середа, 20 травня 2020 р.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: