Створення ОСББ на Конотопщині допоможе вирішити питання утримання будинків

 Поділитися

Поділитися в

Створення ОСББ може вирішити існуючі проблеми в обслуговуванні житлового фонду району.

Як зазначила під час апаратної наради при голові Конотопської РДА начальник відділу містобудування, архітектури та ЖКГ Людмила Зерниченко,  утримання будинків, що перебувають у комунальній власності, здійснюється  мешканцями даних будинків. Але головною проблемою обслуговування житлового фонду є те, що після приватизації квартир  самі будинки залишаються на балансі сільських рад. Це  комунальне майно, а в місцевих бюджетах фінансування на утримання та ремонт житлового фонду з року в рік не здійснюється у  зв’язку з відсутністю коштів.

Єдиним вирішенням даної проблеми є створення об’єднань співвласників багатоквартирних  будинків, які будуть офіційно зареєстровані  як юридичні особи. Вони зможуть брати участь у державних програмах підтримки таких об’єднань та,  відповідно,  отримувати кошти на ремонтні роботи в своїх будинках, – наголосила посадовець та зазначила, що роз’яснювальна робота з даного питання сільськими радами проводиться дуже повільно.

Населення не готове взяти на себе відповідальність за утримання свого будинку та проводити ремонтні роботи в ньому за власні кошти.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: