Страхування подорожуючих за кордон: безпека з «АСКО ДС»

 Поділитися

Поділитися в

Враження від перебування в іншій країні можуть затьмаритися прикрою випадковістю — нещасним випадком, хворобою. 

Але розчарування стане ще більшим, якщо придбана страховка для виїзду за кордон не покриватиме витрат. Закон вимагає обов’язкового страхування для тих, хто виїжджає, але не обмежує у виборі партнера. Зазвичай у туристичних фірмах пропонують поліси з мінімальним покриттям ризиків, але мандрівник може звернутися до компанії «АСКО ДС», де підготували низку цікавих пропозицій: https://askods.com/ua/strahovka-dlja-vyezda-za-granitsu.

Що дає туристичне страхування

Варто зазначити, що сума страхування, залежно від країни, може відрізнятися. Спеціалісти «АСКО ДС» завжди перевіряють цю інформацію, адже співпрацюють з авторитетними компаніями, що надають асистанські послуги (слідкують за виконанням умов полісів туристів у різних державах).

У стандартний пакет входять:

  • витрати на медичне обслуговування, невідкладні стоматологічні послуги (але на суму до 150 євро чи доларів), на транспортування хворого, а у разі смертельних випадків — репатріації тіла;
  • дочасне повернення туриста у країну проживання, якщо хтось із близьких помер;
  • візит близького родича у країну перебування, якщо хворий знаходиться у лікарні понад 10 діб;
  • евакуація дітей;
  • покриття витрат за загублений багаж, який був уже зареєстрований на регулярний рейс у будь-якому міжнародному аеропорті світу (крім країн СНД);
  • компенсація за запізнення відльоту літака регулярного рейсу понад 4 годин у всіх міжнародних аеропортах (крім країн СНД). Кожна година затримки «коштує» 10 доларів або євро, але загальна сума не може перевищувати 100 одиниць у відповідних валютах.

Розширений поліс гарантує:

  • юридичну допомогу, як то: консультація з адвокатом, ініціація порушення судової справи щодо захисту ваших прав;
  • відправлення нагальних повідомлень;
  • допомога у разі зникнення документів;
  • повернення та переадресація багажу.

Якщо подорож відбувається на власному транспортному засобі, то у випадку його ушкодження пасажирів безкоштовно доставлять до місця тимчасового проживання чи у рідну країну. Мандруючи із залученням водія, і якщо з працівником щось сталося, вам забезпечать заміну персоналу або евакуюють у місце призначення.

Виїзд починається з офісу «СК АСКО ДС»

Компанія має розгалужену мережу філій, якими охоплена вся Україна. Ви можете звернутися в одне із 40 представництв, які знаходяться не лише у великих центрах держави (Запоріжжя, Луцьк, Дніпро, Київ, Тернопіль), але й у менших містечках (Бахмут, Червоноград, Покровськ та інші). На сайті можна знайти актуальну інформацію щодо розташування філій, номера телефонів, графік роботи.

Замовити послуги або повідомити про страховий випадок ви можете й онлайн. Для цього потрібно натиснути відповідну кнопку та заповнити форму.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: