“Стару аптеку” “попросили на вихід” із Конотопської ЦРЛ

Суспільство | 22:30, 14.02.2017
 Поділитися

Поділитися в

Судова тяганина між відділом комунального майна Конотопської міської ради та ТОВ “Стара аптека” завершилася на користь державної структури. Згідно рішення суду 13 лютого – у комунальну власність повернуто два приміщення площею понад 38 квадратних метрів, які перебувають на балансі Конотопської ЦРЛ та з 2007-го  року використовувались у якості аптечних кіосків.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Сумської області: “Конотопською місцевою прокуратурою встановлено, що орендар відмовився від пропозиції орендодавця укласти договір на запропонованих ним умовах з урахуванням вимог чинного законодавства. Оскільки сторони не дійшли згоди, то ТОВ мало б повернути приміщення лікарні, проте орендар продовжував використовувати їх без законних підстав. Ураховуючи вищевикладене, прокуратура в інтересах держави в особі Конотопської міської ради звернулась з позовом до ТОВ з вимогою повернути нежитлові приміщення в комунальну власність”.

Нагадаємо, що термін  договіру  із ТОВ “Стара аптека” збіг більше року тому. Попри це, підприємливі власники фармацевтичного бізнесу  і далі продовжували користуватися приміщеннями  у КЦРЛ.  Що буде на місці  колишніх аптечних кіосків, коли вони знову повернуться у власність громади, на разі, не повідомляється.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: