Стало відомо, де у Конотопі з’явиться АЗС мережі “ОККО”

Суспільство | 16:45, 4.02.2018
 Поділитися

Поділитися в

У Конотопі з’явиться АЗС мережі “OKKO”. Вона буде працювати на місці нинішньої заправочної станції Ukr-Petroleum, яка розташована на вулиці Лісового.

Про це під час засідання Громадської Ради повідомив міський голова Артем Семеніхін. До слова, мер вважає, що прихід “OKKO” до Конотопа створить конкуренцію на ринку бензинів та “дизеля”, що в свою чергу позитивно відобразиться на якості автопалива. Адже вищезазначена мережа постачає його із Прибалтії.

Також у ході зібрання було зазначено, що боротися за якість палива у місті збираються і за допомогою КП “Харчова лабораторія”. Зокрема у планах міського голови – закупівля необхідного обладнання для аналізу гасу та іншого палива на автозаправках.

З цією метою Артем Семеніхін запропонував голові Громадської ради звернутися до депутатів Конотопської міськради з ініціативою. Аби останнні при перерозподілі коштів з перевиконання бюджету у 2017-му році – виділили необхідну суму коштів для обладнання лабораторії.

Це дасть змогу в майбутньому здійснювати перевірки звернень громадян, керуючись виключно дозволами місцевої влади – зазначив мер Конотопа.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: