Спортсмени “Еліт-дансу” повернулися з перемогою з Чемпіонату Харкова

Суспільство | 17:30, 6.12.2016
 Поділитися

Поділитися в

4 грудня у Харкові відбулись відкриті Всеукраїнські змагання зі спортивного танцю «IDSL Чемпіонат Харкова 2016», організовані Міжнародною спортивно-танцювальною лігою.

Неодноразово та за гарною традицією місто Конотоп та Сумську область представляла команда спортсменів спортивно-танцювального клубу «Еліт-Данс» на чолі з тренерами Антоном та Аллою Васютою.

Змагання проходили в два відділення, де було представлено та продемонстровано рівень підготовки спортсменів-танцівників України в різних вікових категоріях та класах складності виконання.

Абсолютну перемогу у змаганнях вибороли наші танцівники: Роман Федченко та Аделіна Рудиця, Даніїл Мішин та Софія Маратика, Гліб Шейкін та Анастасія Іванова, Ольга Шаріна – у них перші місця у змаганнях рівня складності «Школа».

А також  класові спортсмени: Богдан Горлач та Олександра Каліна – ІІ місце (St)  та ІІ місце (Lat), Олександр Шишкевич та Катерина Яременко – І місце (St)  та ІІ місце (Lat), Дмитро Кононченко та Анна Геленко – І  місце (St)  та ІІ місце (Lat), Владислав Авдієнко та Аміна Кошарна – ІІ  місце (St)  та І місце (Lat).

Крім того, за результатами виступів спортсмени отримали три «Кубки Харкова».

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: