Спеціальна онлайн-система автоматизує та спростить будь-який бізнес закладів харчування!

Суспільство | 09:30, 22.04.2021
 Поділитися

Поділитися в

Ви власник чи адміністратор ресторану, кафе, бару, кав`ярні, фастфуду, пекарні, кальянної, піцерії, столової, суші-закладу, ПАБ, Dark Kitchen, сервісу доставки чи франшизи, мережі закладів? Тоді система Poster POS саме для Вас!

Вона встановлюється на гаджет, комп’ютер чи смартфон усього за 15 хвилин, зате може вирішити основні питання керування бізнесом. Тут і онлайн-каса, і склад, і фінанси, і аналітика, і CRM, і розрахунок зарплати. Сервіс працює у хмарі і коштує усього від 475 гривень на місяць. Для початку спробувати користуватися можна й безкоштовно.

Приміром, Вам необхідна автоматизація суші-бару. Касова програма для цього виду бізнесу – це хмарова онлайн-каса, де передбачено складський і фінансовий облік, автоматизація доставки, термінал для продажу. У Poster можна налаштувати зручне меню, і ваш працівник буде отримувати замовлення в кілька «кліків». Зручно контролювати постачання й списання, а також налаштувати оповіщення, якщо на складі щось закінчується. Налаштувавши взаємодію із сайтом, замовлення оперативно будуть надходити на термінал Poster. Зручно працювати із доставками, бо у Poster є спеціальний модуль доставки для суші-барів. Він дозволяє приймати замовлення, контролювати роботу кур’єрів і переглядати статистику замовлень. Спеціальний додаток «Poster Кур`єр» передасть тим, хто доставляє суші, інформацію про список нових замовлень, навігацію до клієнта й міститиме звіт про доставку.

Більше 50 000 закладів харчування випробували сервіс Poster, 14 000 постійно успішно користуються програмою. Сервіс Poster – це зручно, бо користуватися ним можна з дому чи будь-якої точки світу, при відсутності Інтернету програма працює, сервіс легкий і доступний у користуванні, полегшує роботу офіціантів та барменів, надаючи більше уваги клієнтам, містить повнофункціональний бек-офіс у браузері, програма інтегрована з 1С, спеціальний пакет спрощує керування франшизою чи мережею закладів харчування. Переходьте на офіційний сайт Poster, реєструйтеся та дізнавайтеся детальніше!

  1. Керувати можна з дому чи будь-якої точки світу. За допомогою додатку Ви зможете працювати зі статистикою, складом, фінансами Вашого бізнесу будь-де, де є Інтернет. Усі звіти з продажів, чеки, склад будуть у смартфоні завжди під рукою.
  2. При відсутності Інтернету сервіс усе одно доступний для роботи! Якщо у закладі тимчасово вимкнено Інтернет, можна й далі приймати замовлення, друкувати чеки. А дані автоматично потраплять у хмарний сервіс, коли Інтернет буде відновлено.
  3. Простота й доступність. Сервіс легко встановити на сайті joinposter.com, і він не потребує додаткового навчання, все доступно й зрозуміло. Ваші співробітники почнуть продавати вже за 5 хвилин.
  4. Зручно для офіціантів та барменів. Через простоту програми, обслуговуючий персонал буде більше часу приділяти саме клієнтам, а не програмному забезпеченню. Програма слугує і екраном на кухню, замінить бігунки на кухню, відстежить час приготування, відхилення від норми, дає повідомлення офіціантам.
  5. Повнофункціональний бек-офіс у браузері. Тут і детальна статистика у зрозумілих показниках, наглядних таблицях, графіках; і фінанси – доклади з кожної транзакції, інкасації, відкриттю та закриттю касових змін; і технологічні карти – при продажі блюда зі складу автоматично списуються інгредієнти по технічній карті; і швидка інвентаризація – провівши її по складу, ви швидко знайдете технологічні помилки чи крадіжки.
  6. Інтеграція з 1С. Програма автоматизації ресторанного бізнесу інтегрована найпопулярнішими конфігураціями 1С. Зовнішня обробка синхронізує продажі, технологічні карти, складські документи.
  7. Керування франшизою спрощує спеціальний пакет з наскрізною аналітикою, копіюванням меню та управлінням цінами для контролю роботи одразу кількох закладів.

Система Poster POS – стандарт технічної підтримки в індустрії.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: