Спеціалісти та керівництво “РЛП Семський” взяли участь у обстеженні лісів Конотопщини + ФОТО

 Поділитися

Поділитися в

04.03.2020 р. на виконання вимог п.8 Санітарних правил в лісах України керівництво КЗ СОР “РЛП “Сеймський” прийняло участь у роботі комісії по обстеженню зелених насаджень ДП “Конотопський агролісгосп”, які знаходяться в господарській зоні природно – заповідного об`єкту і потребують проведення вибіркових санітарних рубок. Зазначене обстеження проводилось на території Мельнянської, Присеймівської, Кузьківської та Духанівської сільських рад Конотопського району.

Комісією встановлено, що насадження уражені комплексом інфекційних захворювань, виявлено ураження дерев ксилофагами, відмічено всихання поодиноких дерев внаслідок розповсюдження короїда стенографа. В насадженнях присутні дерева зі зламаними стовбурами, вершинами, дерева з всихаючими та всохлими скелетними гілками, дерева з нахилом 30 градусів і більше від вертикальної осі.

Слід зазначити, що до цього було проведено обстеження даних лісових насаджень представниками відділу моніторингу стану лісових насаджень ДСЛП “Харківлісозахист”. В результаті проведення обстеження було прийнято рішення з метою поліпшення санітарного стану насаджень та недопущення масового розвитку стовбурових шкідників та інфекційних захворювань провести вибіркові рубки санітарні.

Під час обстеження головний природознавець КЗ СОР “РЛП “Сеймський” звернув увагу на вимоги п. 3.4.5. Проекту організації території РЛП “Сеймський”, охорони відтворення та рекреаційного використання його природних комплексів та об`єктів, а саме на необхідність при проведенні санітарних робок зберігати дерева з дуплами та гніздами. Навколо гнізд хижих птахів, що розміщуються в рекреаційній та господарській зонах РЛП в радіусі 30 м слід запровадити заповідний режим.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: