Спеціалісти Конотопського міськрайцентру зайнятості провели роботу з дітьми, які відпочивають у таборі “Зірка”

Відпочинок, Освіта | 17:19, 29.07.2019
 Поділитися

Поділитися в

29 липня фахівці Конотопського міськрайцентру зайнятості здійснили традиційний  виїзний профорієнтаційний захід для учнівської молоді. Цього разу профорієнтація проводилась для школярів, які відпочивають в районному дитячому закладі оздоровлення та відпочинку “Зірка” с. Новомутин Конотопського району.

Щоб зацікавити молодь питанням вибору професії, фахівці центру зайнятості підійшли до цього креативно, та провели з ними ряд цікавих інтерактивних, змагально-мотиваційних та інтелектуально-ігрових заходів. Незмінною формулою заходу було «Хочу! Можу! Треба!», що в свою чергу слугувало мотиваційним чинником до поміркованих і виважених дій у самовизначенні. Водночас вони по-дорослому обговорювали, на які групи поділяються професії, як правильно обрати той чи інший фах.

Якщо підводити підсумки профорієнтаційної роботи влітку 2019 року, то понад 300 школярів літніх таборів отримали можливість детально ознайомитися з широким вибором професій, які на цей час користуються попитом. Заходи завжди проходили у дружній атмосфері, з конкурсами, іграми, загадками, адже під час відпочинку в ігровій формі необхідна інформація засвоюється краще й легше.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: