Служба у справах дітей Конотопської РДА – одна з найкращих в області

Суспільство | 10:33, 11.12.2018
 Поділитися

Поділитися в

Робота  служби у справах дітей Конотопської РДА демонструє один з найвищих показників діяльності служб в Сумській області
Про це повідомила начальник Служби у справах дітей Тетяна Точиленко. Сімейними формами виховання у Конотопському районі охоплено 97,4 % дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Начальник служби у справах дітей Тетяна Точиленко зупинилась на чотирьох формах сімейного влаштування дітей – сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, що існують в Україні. За пріоритетністю це – усиновлення, опіка (піклування), прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу.
На первинному обліку служби у справах дітей райдержадміністрації перебуває 76 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з них 74 – охоплено сімейними формами виховання, а саме: під опікою – 56, 8 діток – у прийомних сім’ях, 10 – у дитячих будинках сімейного типу.
Служба у справах дітей проводить колосальну роботу щодо охоплення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування сімейними формами виховання. Тільки протягом листопада 2018 року 3 малолітні мешканці Конотопщини влаштовані в дитячий будинок сімейного типу та прийомну сім’ю.
Робота фахівців нашої служби триває, адже ми працюємо на спільний результат – зробити життя незахищених маленьких жителів району щасливим і безхмарним, – зазначила Тетяна Точиленко.
Джерело офіційний сайт Конотопської РДА
comments powered by HyperComments