СКОРОЧЕННЯ ЧИСЕЛЬНОСТІ ШТАТУ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЙ НА СУМЩИНІ НЕ МАЄ СТОСУВАТИСЯ ФАХІВЦІВ УПРАВЛІНЬ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ

ВАЖЛИВО!, Влада | 17:28, 18.09.2019
 Поділитися

Поділитися в

На цьому, звертаючись до керівників районів, наголосив директор обласного Департаменту соціального захисту населення Михайло ДУБРОВСЬКИЙ.

За його словами, постанова Кабміну про скорочення штату чисельності райдержадміністрацій не має стосуватися штатних посад соціального захисту. Наразі саме на працівників соцзахисту лягає велике навантаження, адже невдовзі початок опалювального сезону, а це значить, що жителі області звертатимуться за призначенням субсидій на оплату комунальних послуг.

Станом на 6 вересня кількість домогосподарств, які отримують субсидію, в області становить 128,4 тисячі. Нараховано субсидій на загальну суму 1054,6 млн грн, – розповів посадовець. – З початку 2019 року з метою проведення жителями віддалених населених пунктів роз’яснювальної роботи з оформлення житлових субсидій та соціального захисту сімей учасників антитерористичної операції, пільговиків представники соцзахисту здійснили 788 виїздів “мобільних офісів”.Прийнято 10,9 тис. громадян та 1,6 тис. пакетів документів на призначення різних видів соціальної допомоги, компенсації, пільг. Інформаційно-роз’яснювальна робота з цих питань серед населення триває».

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: