«Скарби Конотопщини» відсвяткували першу річницю створення

 Поділитися

Поділитися в

Рівно рік тому, 3 лютого, як повідомляє відділ культури міської ради, в міському центрі культури і дозвілля «Кінотеатр «Мир» відбулись перші збори талановитих майстрів нашого міста, яким було запропоновано об’єднатись у одну організацію. Автором цієї ідеї була Марина Борисівна Ручиця, людина з безліччю планів та незгасимою енергією для їх реалізації.

Ідея була гаряче підтримана як самими майстрами, так і відділом культури і туризму Конотопської міської ради.

Основною метою при створенні організації було, з одного боку, знайомити жителів Конотопщини з творчістю талановитих земляків, а з іншого, залучати населення до світу прекрасного. Творча спілка отримала назву «Скарби Конотопщини».

За цей невеликий проміжок часу існування любительського об’єднання «Скарби Конотопщини» вже зроблено дуже багато – розроблено логотип, придбано однакові столи та скатертини для підтримки дресс-коду при участі у різних заходах, в центрі міста працює Алея майстрів “Скарби Конотопщини”, створена группа у Фейсбук , де можна отримати інформацію про життя об’єднання.

Майстри з любительського об’єднання “Скарби Конотопщини” приймають активну участь не тільки у місцевих заходах, організованих відділом культури і туризму Конотопської міської ради, але й у фестивалях та ярмарках, що відбуваються за межами Сумської області. Цього літа це були міста Ніжин, Мена, Бутурин, Бахмач, с.Піски Бахмацького району.

Вже відбулось декілька виставок, на яких талановиті рукодільники демонстрували свої вироби населенню та гостям міста Конотоп.

Починаючи з осені вже традиційними стають майстер-класи, на яких майстри зі “Скарбів Конотопщини” знайомлять з різними видами рукоділля та допомагають створити щось своїми руками. Майстер-класи проходять як у кінотеатрі “Мир”, так і на запрошення в учбових закладах. Унікальним за одночасною кількістю учасників був благодійний майстер-клас з розпису пряників у дитячому будинку-інтернаті.

Все це відбувається під керівництвом засновника об’єднання Марини Ручиці, яка і сама вже неодноразово проводила презентації своїх творів у бібліотеках м. Київ.

Але майстри зі “Скарбів Конотопщини” вміють не тільки працювати. Вони їздять на екскурсії, бувають на концертах, організовують відпочинок на природі, відвідують виставки…

І під час святкування було відзначено тих, хто доклав чималих зусиль, щоб все це відбулось.

Подяки за активну участь у житті організації та у зв’язку з 1-ою річницею створення любительського об’єднання “Скарби Конотопщини» отримали майстри декоративно-ужиткового мистецтва Світлана Отич, Любов Передера, Тетяна Харченко, Олена Корнієнко, Михайло Головань, Анатолій Тарасенко, Валентина Ярошенко, Оксана Распутько, Юлія Жарська, Світлана Василищенко та Оксана Гриценко.

Отримала слова подяки від усього колективу та побажання реалізації всіх планів у майбутньому і керівник об’єднання Марина Ручиця.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: