Сім’ї конотопців, які загинули чи отримали інвалідність, даючи відсіч збройній агресії РФ або під час участі у Революції Гідності, отримають компенсацію за житло

 Поділитися

Поділитися в

Урядом затверджено розподіли субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за житло сім’ям осіб, які загинули (пропали безвісти), померли, та особам з інвалідністю I−II групи, отриманою під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, на загальну суму 305 057,56 тис. грн і сім’ям загиблих (померлих) та осіб з інвалідністю, які брали участь у Революції Гідності, на загальну суму 23 879,76 тис. гривень.

Цим рішенням ми направляємо 305 мільйонів гривень – це 279 квартир, які люди зможуть придбати на ці гроші. Також 24 мільйони гривень вперше направляються учасникам Революції Гідності, які постраждали на Майдані і мають статус особи з інвалідністю внаслідок війни, – заявив Міністр соціальної політики Андрій Рева.

Таким чином, рішення Уряду дасть змогу виплатити грошову компенсацію за належні для отримання жилі приміщення 279 сім’ям осіб, які загинули (пропали безвісти), померли і особам з інвалідністю I−II групи, отриманою під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, та 24 сім’ям загиблих (померлих) і особам з інвалідністю, які брали участь у Революції Гідності.

Хочу звернути увагу на те, що з моменту запровадження принципу “гроші ходять за людиною” забезпечено більше двох тисяч осіб зі зазначеної категорії наших громадян – і жодної скарги за три роки не було отримано, – наголосив Андрій Рева.

Джерело: kmu.gov.ua

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: