Художественная ковка

Школярка привезла у Конотоп освітній проєкт. Молоді допомагали визначитись із планами на майбутнє

Місто | 13:43, 11.11.2019
 Поділитися

Поділитися в

26-27 жовтня у СШ №12 відбулася локальна «Школа успіху». Це освітній проект від благодійної організації Klitschko Foundation для молоді від 13 до 17 років. Організатором заходу стала юна конотопчанка Зоя Іщенко.

Мета освітнього проекту — дати актуальні знання та навички соціально-активним підліткам. Охочі взяти участь у ньому спершу мають пройти відбір та навчання на загальній «Школі успіху», щоб потім влаштували локальні тренінги.

Зоя Іщенко успішно пройшла відбір та потрапила до сотні найкращих кандидатів зі всієї України.

Я усвідомила, що треба розвивати молодь свого міста, мотивувати її до дій. Бачу, що багато підлітків нашого міста невпевнені в собі — і це неабияк впливає на їх майбутнє.

Локальна «Школа успіху» мала насичену програму: дев’ять різних спікерів, інтерактив, розіграші призів і ще купу всього. Всім учасникам вручили сертифікати.

Учні старших класів з різних шкіл перейняли досвід від спікерів. Наприклад, Валентин Мороз, власник та тренер місцевого спротклубу, розповів про те, як спорт впливає на емоційний стан та на успішність. Спілкувалися з письменницею Оксенією Бурлакою.

Окрім цього учасників навчали:
як обрати майбутню професію;
як протистояти булінгу;
як повірити в себе;
як дресувати собак;
як створити та розкрутити свій канал на платформі YouTube.

Головне, учасники зрозуміли, що потрібно невпинно шукати себе та, незважаючи ні на що, йти до своєї мети, — зазначила Зоя Іщенко.

Джерело: konotop.city

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: