Школи Конотопського району готові зустрічати учнів

Освіта, Суспільство | 16:52, 31.08.2018
 Поділитися

Поділитися в

Про провадження освітньої реформи говорили на щорічній конференції педагогічних працівників Конотопського району: «Нові формати освіти: навчаємо ефективно і з радістю».

Про це повідомляє Конотопська РДА.

Цьогоріч вперше проведено серпневу зустріч освітян у новому форматі: афілійована (не) конференція міні- EdCamp, адже в усьому світі вже стало традицією зустрічатися педагогам в новому дискусійному форматі.

EdCamp – це унікальна платформа для професійного спілкування, відкритий обмін педагогічним досвідом, співпраця і рішення спільних задач за принципом «Дай, якщо можеш – Візьми, якщо хочеш».

Участь у заході взяли близько 200 осіб. Звертаючись до освітян району, голова районної державної адміністрації Микола ГОРБЕНКО зазначив, що спільними зусиллями навчальні заклади району готові до старту Нової Української Школи. Він подякував педагогам за креативність та копітку працю у підготовці класів відповідно до нових освітніх стандартів.

«Сьогодні вкладаються державні кошти, кошти району в удосконалення матеріальної бази навчальних закладів. Процеси в державі динамічні, тому ми повинні робити все для того, щоб наші учні, наші випускники були підготовлені до життя в сучасних умов», – наголосив очільник Конотопського району.

Під час конференції звітували про підсумки роботи освітян району за минулий навчальний рік та окреслили завдання на 2018/2019 навчальний рік. Визначені стратегічні пріоритети розвитку регіональної освіти, шляхи їх реалізації та конкретизувалися завдання для кожної категорії педагогічних працівників району.

Учасники зібрання мали можливість відвідати 6 локацій: освітянську платформу «Спільними зусиллями будуємо Нову українську школу: навички 21 століття»; WEB –локацію «Робота з інтерактивною дошкою»; тренінг з елементами майстер-класу «Відчуй себе першокласником ХХI століття»; студію менеджменту освіти «Управлінська діяльність закладів загальної середньої освіти»; психологічну студію «Підготовка вчителів до життєстійкості та стресостійкості»; майстер-клас «Виготовлення топіарію на осінню тематику».

Підсумком (не) конференції педагогічних працівників стали позитивний настрій та прагнення до нових звершень на освітянській ниві.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: