Художественная ковка

Що таке Петлична радіосистема: інформація для покупців

Споживач | 18:04, 18.11.2019
 Поділитися

Поділитися в

Петличні радіосистемиhttps://muzline.ua/radiosistemi-s-petlichnim-mikrofonom/ це надзвичайно популярний інструмент для роботи зі звуком, який використовується в світовій практиці повсюдно, в кіно, на телебаченні, для виробництва контенту для мережі інтернет і так далі. У нашому матеріалі фахівець музичного інтернет-магазину Музлайн розповість все, що покупцеві необхідно знати про петличні радіосістемні комплекси, від призначених для користувача аспектів, до особливостей вибору.

Що таке Петлична радіосистема?

Петлична радіосистема – це комплексний пристрій, що складається з передавача, приймача і Петличного мікрофона, який підключається до передавача. Цей інструмент призначений для

• захоплення звуку під час запису відео
• трансляції звуку в прямому ефірі
• запису інтерв’ю і подкастів
• ведення живих заходів
• запису звуку в кіно, на зйомках серіалів.

Крім того він нерідко використовується і непрофесійними користувачами, такими, як відеоблогери, для захоплення звуку під час зйомок відео, онлайн-викладачами, які працюють з великою аудиторією і так далі.

Які у неї переваги?

Петличні радіосистеми мають ряд ключових переваг, які роблять їх одним із самих зручних і універсальних інструментів для роботи зі звуком. це

1. потужність
2. стабільність і надійність в роботі
3. компактність і вкрай мала вага
4. ефективність практично в будь-яких умовах
5. універсальність
6. адаптивність
7. можливість масштабування.

Петличні радіосистеми володіють зразковими для користувача властивостями – їх легко можна сховати під одяг користувача так, щоб вони не були видні, мікрофон можна закріплювати на лацкані, під коміром сорочки, на комірі футболки і так далі. При цьому невелику вагу і компактність практично ніяк не утрудняють рухів користувача, він може жестикулювати, ходити, повертатися, – словом, вести себе абсолютно природно і невимушено (це може бути важливим як в кадрі, так і на сцені).

Чи є у радіосистеми з петличні мікрофоном недоліки?

З обивательської точки зору недоліками вважаються головним чином обмеження, які є у будь-якої техніки, і петличні радіосистеми не виняток. В основному вони стосуються можливостей мікрофона – петлиці не підходять для вокального звуку, також вони не підходять для запису і трансляції звучання музичних інструментів, але при цьому, це ідеальний варіант для професійної та аматорської мови.

Ще одна уразливість, яку слід враховувати, це крихкість мікрофонного кабелю. Для петлиць використовують тонкі гнучкі шнури, які при необережному поводженні можуть рватися і ламатися в області контактів.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: