Сесія міської ради у Конотопі не принесла результатів, але було гаряче

Суспільство | 14:54, 6.06.2018
 Поділитися

Поділитися в

6 червня анонсоване Артемом Семеніхіним засідання 26 сесії міської ради відбулася, але не принесла жодних результатів, ні позитивних, ні негативних.
У сесійній залі були присутні працівники КП «Конотопське трамвайне управління», які вже тривалий час  не отримують заробітної плати.
Впродовж двох годин в залі засідань постійно точилися дискусії, то з приводу порядку денного,   то законності дій міського голови та інше. Проте  депутати не розглянули жодного питання.
Після чергової суперечки під крики мера “Ганьба!” та заклики “Чому ви їх випускаєте? Це ж ідуть ваші зарплати, ремонт доріг, шкіл, ліки для діабетиків! Бачите, вони тікають!” частина обранців покинула сесійну залу, а міський голова оголосив про перерву.

Представники КП “Конотопське трамвайне управління” заявили, що «залишаться у сесійній залі та будуть голодувати до того часу, поки депутати не почнуть працювати». Семеніхін висловив їм свою підтримку.

” Я тут буду разом з ними жити, поки депутати не зберуться і не проголосують. Якщо люди оголосять голодування – я буду голодувати разом з ними. Я і все мої заступники – разом з вами. Зараз я оголошую перерву сесії і хочу одразу застерегти громаду від того, що збираються провести не законні сесії. Я прошу підготувати залу для перебування людей, головного лікаря – надати сюди медперсонал для цілодобового чергування. Якщо працівники трамвайного управління прийдуть з дітьми, я дам розпорядження облаштувати тут ліжка”, – сказав Артем Семеніхін.

Про дату та час проведення наступного засідання не повідомлялося.

Повна трансляція засідання доступна для перегляду на сторінці Артема Семеніхіна у мережі Facebook.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: