Секретаря міськради визнали винною, але провадження закрили

Політика | 14:27, 4.12.2016
 Поділитися

Поділитися в

30 жовтня Конотопській міськрайонний суд розглянув матеріали, які надійшли від відділу контролю у сфері діяльності органів місцевого самоврядування Управління з питань дотримання права на інформацію та представництва в Конституційному Суді України Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини про притягнення до адміністративної відповідальності секретаря Конотопської міської ради. Справа стосувалася порушення секретарем  вимог ст. 15. Закону України «Про доступ до публічної інформації». Згідно цієї статті протоколи сесії міської ради підлягають обов’язковому оприлюдненню невідкладно, але не пізніше п’яти робочих днів з дня затвердження документа.

У ході розгляду суд дійшов висновку про наявність вини особи, яка працює секретарем Конотопської міської ради у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 212-3 КУпАП. Про це повідомив депутат міськради Тарас Омельченко.

Але, зважаючи на те, що строки накладення адміністративного стягнення на час розгляду справи закінчилися, суд постановив закрити провадження по даній справі.

“Позитивним у цій справі є результат. Так станом на сьогодні протоколи і рішення міської ради оприлюднюються вчасно”, – написав на своїй сторінці у Фейсбуці  Тарас Омельченко.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: