Саакашвілі і проблемна фабрика: що знаменитий грузин робив у селі на Сумщині?

Суспільство | 19:37, 12.02.2017
 Поділитися

Поділитися в

Екс-президент Грузії та до недавна губернатор Одеської області приїхав до Нижньої Сироватки Сумського району. Мета візиту одіозного посадовця – зустріч із працівниками місцевої камвольної фабрики. Адже робітники підприємства ще з жовтня минулого року потерпають через митну волокиту із тканиною на Одещині. На разі, доля конфіскованого сукна загальною вартістю 300 тисяч доларів доволі туманна і це гальмує роботу фабрики.

Як повідомляє СпецКормедіа, Міхеіл Саакашвілі зустрівся із працівниками камвольної фабрики та оглянув саме виробництво. Воно, до слова, забезпечує стабільний дохід для близько півтори сотні працівників фабрики і відповідно поповнює податками місцевий бюджет.

Відомий грузин у розмові із колективом фабрики пообіцяв посприяти у вирішенні питання повернення тканини підприємству-замовнику. На його думку, за всім стоїть одеський авторитет, із яким він сам нерідко стикався під час своєї губернаторської діяльності. Тож методи боротьби із такими повинні бути адекватні їхнім – тобто силовий натиск.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: