Ряд важливих рішень прийнято на засіданні виконавчого комітету Конотопської міської ради

Влада, Суспільство | 17:15, 3.04.2019
 Поділитися

Поділитися в

У середу, третього квітня, під головуванням секретаря міської ради Тетяни Сизон відбулось чергове засідання виконавчого комітету, під час якого заслухано та обговорено 29 питань порядку денного.

Про це повідомляється на сторінці Конотопської міської ради.

Так, члени виконкому затвердили фінансові плани комунальних підприємств міста, а також Конотопської міської лікарні та Конотопської ЦРЛ. Також  проголосували за проведення коригування тарифів КП «Теплогарант» та «Тепловодпостач».

Вирішено оголосити конкурс на право пасажирських перевезень на міських маршрутах загального користування №№ 1-А, 6, 8, 9, 11,15, 17. Внесено доповнення до рішення виконкому за 2013 рік щодо Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності по м. Конотоп. Під час засідання розглянули та схвалили питання оренди комунального майна та закріплення житла за малолітніми дітьми. Відповідними рішеннями затверджені заходи з підготовки  підприємств ЖКГ до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 р.р. Окремим питанням проголосовано питання надання матеріальної допомоги мешканцям міста тощо. Як повідомляють на  сторінці Конотопської міської ради, всі рішення були прийняті одноголосно або більшістю голосів.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: