Роман Грищенко перевірив готовність медичного закладу, де додатково розгорнуть “ковідні” ліжка + ФОТО

 Поділитися

Поділитися в

Голова облдержадміністрації Роман Грищенко перевірив забезпеченість обласного клінічного госпіталю ветеранів війни, де додатково планують розгорнути ліжка для госпіталізації хворих на COVID-19 та тих, у кого є підозра.

Ситуація напружена, але контрольована. Сьогодні ми проінспектували можливості обласного госпіталю ветеранів війни, де ми зможемо розміщувати хворих з нетяжким перебігом хвороби та тих, у кого є підозра на COVID-19. Для мене і медиків Сумщини – важливі всі люди, які проживають, як в області, так і у м. Суми, – зазначив Роман Грищенко та додав, що наразі проводиться робота щодо укладання договору з НСЗУ про надання цим закладом медичної допомоги хворим на коронавірусну інфекцію.

Також очільник облдержадміністрації повідомив, що до кінця тижня на 50% ліжковий фонд госпіталю буде забезпечено подачею кисню, надалі цей відсоток буде збільшуватися в плановому порядку. В інших медичних закладах також планується розширення кількості ліжкомісць для того, щоб стабілізувати ситуацію в місті.

Госпіталізувати хворих планують на двох ізольованих поверхах обласного госпіталю ветеранів, де працюватимуть окремі бригади лікарів.

У разі зростання кількості хворих на COVID-19 та необхідності повного завантаження цієї лікарні, ми маємо вже інший медичний заклад, де ветерани війни зможуть й надалі отримувати всі медичні послуги, – повідомив Роман Грищенко.

Начальник обласного управління охорони здоров’я Сергій Бутенко зазначив, що заповнюваність ліжкового фонду хворими на коронавірус наразі складає близько 78%. Для того, щоб допомогти міським лікарням, за дорученням голови облдержадміністрації Романа Грищенка долучають до надання допомоги хворим на COVID-19 обласні медичні заклади та розгортають на їх базі додаткові ліжка.

В обласному клінічному госпіталі ветеранів війни, який ми наразі поступово вводимо в дію, проводяться роботи щодо відновлення кисневої мережі. Також за кошти державної субвенції сюди будуть закуплені кисневі концентратори, – повідомив Сергій Бутенко.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: