Роман Грищенко: Наша амбітна мета, щоб Сумщина стала центром біатлону в Україні

 Поділитися

Поділитися в

Голова облдержадміністрації зустрівся в с. Токарі Сумського району з міжнародними експертами і обговорив питання щодо проектування та будівництва спортивного комплексу для проведення змагань міжнародного рівня

У нас сьогодні працюють наші закордонні партнери, які проєктували найяскравіші зимові траси світового рівня. Їх запрошували проєктувати траси з біатлону уряди Китаю, Естонії, Фінляндії. Вони працювали над трасами в Буковелі. Сьогодні вони знаходяться в нас і також допомагають у проєктуванні. Сумщина має всі шанси, і територія це дозволяє, побудувати об’єкт, який не буде поступатись аналогічним у світі, – розповів Роман Грищенко.

Експерти International Biathlon Union з проектування біатлонних трас Убальдо Прукер та Мойца Огріс Шимберг оглянули лижо-ролерну трасу в Токарях і надали свої рекомендації щодо розбудови спортивного комплексу.

У вас є хороші спортсмени, навіть олімпійського рівня. І вам необхідно зробити бази для тренувань спортсменів саме в Україні, щоб не їздити їм в інші країни. У вас для цього є потенціал, – впевнений Убальдо Прукер.

Експерт подякував голові облдержадміністрації Роману Грищенку та керівництву державного підприємства «Сумщина спортивна», яке й займається розбудовою комплексу з біатлону в Токарях, за те, що вони думають не лише про сьогодення, а про майбутнє, зокрема, про  проведення в області міжнародних змагань.

На Сумщині розвивається біатлон. Саме звідси відомі олімпійські чемпіонки сестри Семеренки. Уявляю, яких висот ви досягнете, коли матимете сучасну трасу європейського рівня, – наголосив Убальдо Прукер.

За словами Романа Грищенка, увесь комплекс з біатлону будуватимуть у кілька етапів. Спочатку за рік необхідно побудувати трасу, провести всі комунікації, в тому числі й високошвидкісний інтернет, забезпечити трасу штучним снігом. А потім будувати туристичний комплекс навколо.

Наша амбітна мета, щоб Сумщина стала центром біатлону в Україні, – наголосив голова облдержадміністрації. – Маю надію, що вже незабаром Сумщина, як і Буковель, засяє на туристичній мапі України, а сумчани та гості області зможуть вболівати за наших біатлоністів та насолоджуватися таким видовищним видом спорту.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: