Родина з Конотопа просить допомогти врятувати життя їхньої доньки

Допоможемо разом | 12:11, 23.09.2019
 Поділитися

Поділитися в

Дівчинка з Конотопа – 13-річна Руслана Шурхно, – хворіє на ідіопатичну тромбоцитопеїчну пурпуру.

Це хвороба, що спричиняє численні крововиливи по всьому тілу. Легко утворюються синці, особливо на руках і ногах. Можуть виникнути крововиливи у слизові оболонки і кровотечі з них. Нерідкі кровотечі з носа, ясен, у дівчаток – маткові кровотечі. Рідше спостерігаються кишкові кровотечі і наявність крові у сечі. При дуже низькому рівні тромбоцитів можливі смертельно небезпечні ускладнення, такі як крововилив у мозок. Небезпечною є також значна втрата крові з розвитком важкої анемії.

Дитину лікували в Сумах, але краще їй не стало. Шанс на одужання може дати лікування у московській клініці, але на це потрібні великі кошти – близько 100 тисяч гривень, яких у родини немає.

Після попереднього оновлення інформації на карту надійшло 3592 гривні. Таким чином, з початку збору на лікування в НМІЦ ДГОІ ім. Д. Рогачова є 21 тисяча гривень. Але, на жаль, зібраних коштів  недостатньо. Поки ніхто не може сказати, яка точно сума буде потрібна, тому що невідомо, скільки знадобиться препарату інтерферону 2б (Реаферон), як організм відреагує на цей препарат. Оцінка ефективності терапії – не раніше, ніж через три місяці після початку лікування. У разі, якщо буде досягнута хоча б часткова ефективність, лікування потрібно буде продовжувати до 18 місяців.

Родина звертається з благанням про допомогу.

Карта Приватбанку  5168 7573 6633 5174, Колесник Надія Іванівна (мама)

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: