Родина, в якій народилася трійня, терміново потребує допомоги

Суспільство | 16:07, 13.09.2016
 Поділитися

Поділитися в

Свого первістка Олена та Дмитро Фесенко з Конотопа очікували довгих сім років. За цей час вони пройшли ряд медичних обстежень, жодне з яких проблем зі здоров’ям у подружжя не виявило. Просили діток у Бога, молилися, їздили до цілющих джерел у Почаїв.

Ззвістка про те, що Олена все ж таки завагітніла, стала для родини напрочуд радісною. Більше того, за результатами УЗД виявилося, що жінка носить під серцем трійню.

Малеча з’явилася на світ у Сумському пологовому будинку в червні цього року. Дітки народилися на сьомому місяці вагітності. Першою з’явилася дівчинка Ангеліна з вагою 1 кг 420 г, за нею хлопчик Тихон – 1 кг 600 г та Богданчик з вагою 1 кг 200г.

Найбільше з новонароджених пощастило маленькому Тихону – з ним усе добре і він знаходиться зараз удома на вихованні батька Дмитра та бабусі. Богданчик помер через декілька днів у лікарні – від пневмонії. А дівчинка Агеліна – в критичному стані й проходить обстеження та лікування в столичній клініці ОХМАТДИТ. Лікарі ставлять їй діагноз “Постгеморагічна постзапальна внутрішня прогресуюча гідроцефалія”.

Маленькій Ангеліні потрібна операція по вживленню в голівку шунта, що може дати їй шанс на подальше повноцінне життя в соціумі. Її вартість – 33 000 грн, плюс 10 000 грн на реабілітацію. Одну операцію дівчинці вже зробили – по встановленню в голову спеціального резервуару. Лікарі кажуть, що шанси на одужання в Ангеліни – чималі, адже структура мозкової речовини не пошкоджена. Наразі на перебування в київській клініці родина витрачає щонайменше 250 грн на добу – і це лише на медикаменти. А ще потрібно купувати дитячі суміші, засоби гігієни, памперси тощо.

14281293_918380148267234_239091953_n

Родина Фесенків живе скромно. Працює лише голова родини Дмитро. Батьки – пенсіонери.

Цю історію розказала “Голосу Конотопа” Галина Лапутіна, про біду якої ми вже неодноразово писали і яка сьогодні разом зі своєю донечкою Марійкою знаходиться на лікуванні в Інституті педіатрії, акушерства та гінекології. З Оленою Фесенко вона познайомилася в ОХМАТДИТі, куди часто їздить на консультації.  Олена, пригнічена своїм величезним горем, геть розгубилася і не знала, як зарадити біді своєї родини.

Днями Галина Лапутіна допомогла родині Фесенків знайти благодійний фонд “31 июня”, який береться оплатити Ангеліні операцію по вживленню шунта. Але попереду – ще чималі витрати, з якими родині не впоратися самостійно.

“Я дуже вдячна конотопчанам за те, що відгукнулися допомогти моїй Марійці, – звертається через сайт “Голос Конотопа” Галина Лапутіна. – А тепер не можу залишатися осторонь чужої біди, яка сталася в сім’ї Олени та Дмитра. А тому прошу всіх небайдужих відгукнутися і допомогти їм, подарувавши  маленькій Ангелінці шанс на життя”.

Для тих, хто має бажання і можливість допомогти Ангеліні, повідомляємо реквізити, за якими можна перерахувати грошову допомогу: карта ПриватБанка  41 49 49 78 71 15 77 58  (Фесенко Олена Іванівна). Контактний телефон (098) 85−66−924 (Дмитро).

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: