Роботодавці Сумщині отримали перший мільйон гривень допомоги з часткового безробіття за час карантину

Фінанси | 16:04, 28.05.2020
 Поділитися

Поділитися в

На сьогодні для отримання допомоги по частковому безробіттю до Конотопського міськрайцентру зайнятості звернулися 149 роботодавців Конотопщини, позитивні рішення отримали 147 осіб, які подали документи для отримання допомоги  по частковому безробіттю на 715 працівників.

Як повідомив директор Центру Геннадій ТОЛКАЧОВ, з них вже 38 фізичних осіб-підприємців отримали допомогу на 149 осіб на суму близько 400 тис. грн. Ще замовлено  391 тис. грн. на 257 осіб.

Загалом, за словами директора Сумського обласного центру зайнятості Володимира Підлісного, перші півтори сотні роботодавців отримали кошти з часткового безробіття орієнтовно для 600 працівників.

Компенсація в середньому становить близько 3 тис.грн. на кожного працю-ючого щомісяця.

Незабаром до обласної служби зайнятості згідно з Урядовою постановою № 306, надійде ще майже 8 млн.грн. для 3464 робітників, які вимушено пішли на карантин. 680 роботодавців своєчасно подбали про своїх працівників, тож з понеділка отримають на свої рахунки зазначену фінансову підтримку.

Мінімальний розмір допомоги на одного працюючого – 1600, максимальний – 4700 грн.

Активно оформлюють документи на отримання компенсації за період карантину роботодавці Сум, Конотопа, Шостки, Ромен, Глухова, Охтирки, Лебедина, Краснопілля, Кролевця та Недригайлова.

Допомогу для своїх працівників підприємство отримує протягом 3 днів після зарахування відповідних коштів на рахунок центру зайнятості. Далі, також протягом 3 робочих днів, роботодавець перераховує кошти на рахунок працівника.

На таку допомогу держава виділила Сумській області 108 млн. грн. На неї можуть претендувати застраховані особи, які уклали трудові угоди із роботодав-цем з-поміж малого та середнього бізнесу, який до зупинки або скорочення своєї діяльності внаслідок карантину пів року сплачував єдиний соціальний внесок.

Компенсація по частковому безробіттю за місяць не може перевищувати розмір мінімальної заробітної плати (4,723 тис. грн.).

Незважаючи на карантин, спеціалісти обласної служби зайнятості протягом його дії працевлаштували 3400 шукачів роботи.

Фахівці служби зайнятості щодня опрацьовують 150 пакетів документів, які роботодавці подають на отримання допомоги з часткового безробіття. На сьогодні пакети подали 1300 керівників підприємств малого та середнього бізнесу – це найвищий показник в Україні.

Обласним центром зайнятості вже прийняті більше 800 позитивних рішень по виплаті зазначеного виду допомоги.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: