Роботи з тепломодернізації конотопської гімназії тривають + ФОТО

 Поділитися

Поділитися в

20 лютого 2020 року технічним експертом Команди підтримки проекту «Угода Мерів – Демонстраційні проекти» (CoM-DeP) Андрієм Удовиком було проведено інспекцію виконання робіт у міській гімназії, реконструкція якої здійснюється у рамках проекту «Підвищення енергоефективності будівель освітніх закладів м.Конотоп» (реалізується у місті за рахунок грантових коштів Європейського Союзу).

Спільно з проектною командою міста, технічним наглядом, представниками підрядної організації, експерт відвідав об’єкт, оглянув виконані роботи з утеплення покрівлі, фасаду, заміни вікон та посилення конструктиву будівлі. Під час зустрічі було обговорено та узгоджено ряд технічних дій для досягнення проектних завдань.

Довідково: з метою незалежної оцінки якості будівельних робіт та нагляду за ними Командою підтримки проекту «Угода Мерів – Демонстраційні проекти» (CoM-DeP) запроваджено здійснення безпосередньої інспекції об’єктів та систему звітності, що передбачає аналіз виконання результативних показників та фотофіксацію. Закріплені за проектом експерти, крім функції контролю, здійснюють консультативний супровід та допомагають у визначенні оптимальних варіантів вирішення робочих питань, що виникають у процесі будівництва.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: