Робота прибиральниці: важлива і відповідальна

Суспільство | 12:24, 31.05.2017
 Поділитися

Поділитися в

Коли в офісі брудно і незатишно, то жодна ділова обстановка не переконає відвідувачів, що тут працюють серйозні й успішні люди. Найбагатша компанія втрачає свій імідж, якщо підлога та вікна в приміщенні брудні, робочі місця співробітників покриває віковічна пилюка, а в туалетну кімнату взагалі краще не заходити. Аби не вдарити «обличчям у бруд», необхідно терміново шукати сумлінну прибиральницю.

Жінки в пріоритеті

Традиційно робота прибиральниці вважається непрестижною і низькооплачуваною. Втім, такий погляд давно застарів, тому що наразі технічна праця багатьма цінується й оплачується цілком пристойно. Такі компанії вирішують проблему за допомогою сайту HeadHunter.

Зазвичай в оголошеннях вживається жіноча версія назви посади, однак нерідко трапляється і варіант «прибиральник», зокрема, для роботи на автозаправках.

Якою має бути сучасна прибиральниця

Головне завдання ― забезпечити чистоту в усіх службових та підсобних приміщеннях, навести лад у санвузлах, на території тощо. В обов’язки прибиральниці також входять витирання пилу, миття підлоги, дверей та скляних поверхонь, догляд за меблями, чищення санітарно-технічного обладнання. Прибиральниця дбає й про те, аби сміттєві кошики були вчасно очищені, а сміття винесене в належне місце. Вона ж стежить і за витратними матеріалами господарського призначення.

Стандартні вимоги до претендентів на посаду:

  • особиста охайність та любов до чистоти;
  • ввічливість та доброзичливість у спілкуванні з персоналом, клієнтами;
  • знання елементарних правил гігієни та санітарії;
  • вміння працювати з сучасною прибиральною технікою, мийними і дезінфікуючими засобами;
  • знання та дотримання на практиці правил техніки безпеки.

В деяких компаніях прибиральницю залучають до кухні. Зокрема, вона відповідає за посуд, техніку, постачання продуктів, бере участь у приготуванні чаю, кави, закусок для учасників ділових зустрічей, нарад тощо.

Незамінна людина в компанії

Відповідальна прибиральниця одразу помітить непримітну іншим павутинку чи пилинку на блискучій поверхні. Їй не потрібно нагадувати про брудні вікна або переповнену сміттєву корзину. Вона з любов’ю доглядає за кімнатними рослинами і зволожує повітря, аби всім було затишно та комфортно в приміщенні. Спробуйте обійтися без неї ― невдовзі відчуєте, наскільки важлива ця робота, і переконаєтеся, що прибиральниця ― дійсно незамінна людина в компанії. Саме таких технічних працівниць можна відшукати за посередництва hh.ua.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: