РЛП “Сеймський” запрошує приєднатися до “зеленого туризму”

 Поділитися

Поділитися в

КЗ СОР «Регіональний ландшафтний парк «Сеймський» запрошує всіх бажаючих взяти участь у проекті “Зелений туризм: можливості зайнятості жінок” для жінок Путивльського, Буринського, Кролевецького та Конотопського районів, що знаходяться на території РЛП «Сеймський».

Інформація викладена на сторінці РЛП “Сеймський” у мережі Фейсбук.

Сільський зелений туризм – це відпочинок у сільській місцевості із залученням сільських жителів. Чому «зелений» ? Тому, щоб підкреслити екологічність нашої сільської місцевості. Тут і харчування місцевою їжею яка є традиційною, і майстер-класи з сільських ремесел, і участь у обрядах і традиціях, збиранні грибів, ягід, доїння корови, зборі врожаю тощо. Батьки часто їдуть щоб пояснити дітям , звідки беруться молоко чи яйця. Тому наше завдання допомогти створити такі «Українські гостинні садиби», які дозволяють використовувати існуючий житловий фонд без значних інвестиційних витрат.

Усе частіше мешканці великих міст потерпають від нервових розладів та різних захворювань нервової системи. Тому у них з’являється природнє бажання виїхати на природу, скористатися можливістю подихати свіжим повітрям лісів і луків, набратися нових вражень, помилуватися красою річки Сейм та Клевень.

Звертаємось до всіх, кому цікаво створити таку садибу, допомогти жителям великих міст відпочити на вашій території, зробити внесок в ваш бюджет, отримати роботу. Ми чекаємо на Вас. Ви допоможете туристам, вони допоможуть Вам, – пишуть на сторінці РЛП “Сеймський” у мережі Фейсбук.

В рамках проекту буде проведено:

  • показ в он-лайні навчально-інформаційного фільму про зелені садиби інших областей;
  • Навчально-практичний семінар в он-лайні «Підприємництво жінок у галузі зеленого туризму»;
  • Проведення заходу «Зелений туризм: можливості вашої зайнятості» для жінок міста, села, які шукають роботу, з демонстрацією виступом жінок-учасниць проекту;
  • Презентація на сесії міської ради розроблених та обговорених на круглому столі рекомендацій щодо розвитку зеленого туризму на території відповідної міської чи сільської ради та відповідної програми, лобіювання щодо її затвердження;

Для того, щоб взяти участь у проекті звертайтесь до керівника проекту.

Координатор проекту: Марія Коняєва, тел. 066 643 96-99 , [email protected]

Дата проведення: 22 липня 2020 р.

Останній день подання: 20 липня 2020 р.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: